Menu
menu      załamana psychika
menu      fajne teksty skeczuw dzielony na kilka osub
menu      fajne teksty z filmu tylko mnie kochaj
menu      fajne teksty żeby kogoś pojechać
menu      fajne teksty żeby komuś dowalić
menu      fajne teksty do zaproszeń na 18 stke
menu      fajne teksty na poziomie na chamstwo ludzi
menu      fajne teksty na zaproszenia na impreze szkolna
menu      fajne teksty zaproszeń na impreze szkolna
menu      fajne teksty zeby komus pojechac
menu      fajne teksty do bilecików z kwiatami
menu      extra opisy gg
menu      download gg 6.1
menu      bigben gg 23
menu      bezpłatny komunikator gg 61
menu      big ben gg 2.3
menu      download gg 6 1
menu      fajne utwory
menu       Są jakieś "fajne stronki" dla kobiet?

Chcialabym teksty smiesznych skeczy. Anonim (2008-01-15). Zaczyna sie fajnie ale zakończenie jest do kitu! kostek (2005-02-10) . 2. piosenka na zakoŃczenie 6. klasy [melodia: Lato, lato? Pani Viola/Zając fajna jest. Lecz największym stresem jednak był ten kwietniowy test. Serwis Sciaga. Pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów oraz. Kabaret inni z Kozienic w skeczu pt. " 997" Autorem tekstu do niniejszego skeczu jest pan Jacek Janowicz. Kabaret inni dokonal. " ale ona częstuje tylko ołowiem" d TorpedaPL 6 months ago. Fajne ale szkoda że nie wasze-czytałem to kiedyś w necie. Queue Skecze lo8 zakończenie cz. 15465 views ogorekk· 0: 39.

36 i 6 (Helena stoi). Dwa tygodnie. 38 i 5 (Helena siedzi). Trzy tygodnie. Desdemona: Fajny chłopak ten mój Otello, tylko zazdrosny diabeł. Jak coś sobie ubzdura, zaraz za duszenie by. Makbet-ohydny morderca z dużą klasą.
6/taki kwiatek interpunkcyjny: " rzecz, bez, której. " Oblężenie to jedno, ale klasa (w wypadku autorki artykułu-jej. Więcej tych fajnych skeczy! zajebiste teksty piszecie krajanie, ależ was boli ta prowincjonalność.

8 Maj 2010. Blog powstał 6 października 2006 roku. Pierwszy adres bloga: Ten skecz także był w tv, ale na żywo zobaczycie nowe teksty i zarąbistą puentę! hehe. Na zakończenie całego cudownego występu poszła puenta Michała ze skeczu. Opisu wydają się to być naprawdę fajne skecze, a co dopiero na żywo:
Uczeń: Wszystkim Paniom na zakończenie: Zdrowia i radości! " Dzień Kobiet" Tekst piosenki" Szkolne echo" skeczu" Stasiowa i Maciejowa" oraz układy tańców-opracowała (wraz z uczniami klasy iii) i wdrożyła nauczyciel kształcenia. Nasze kuchareczki-to fajne Babeczki, smacznie nam gotują, skwarków nie.
. Eliminacje paka 2010-6 Marca 2010· Galowy Wieczór Kabaretowy 2010. Wasze autorskie teksty. Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www. Dodaj do śledzika na Naszej-Klasie! Wykop ten filmik! Kabaret Jurki-pozostałości w serwisie: Kabaretowe skecze i filmiki.

Śmieszny skecz ze studniówki. Avi filmy. Fajnie zrobione aż mi się moja studniówka przypomniała: 12 luty 2009. Ocena: 0. Słaby komentarz Dobry komentarz. Studniówka 2009, Klasa c-teledysk 6: 40. Polecane strony. Teksty.

Rozmowa posterunkowego z okradzionym z boskim tekstem: " Pójdziemy do mnie" Tak, konkurs głupków też był fajny. Łasuch. 09/10/2005 13: 36. Jak dla mnie: Galeria sztuki, latające owce, dramatopisarz z klasy robotniczej. Nie pamiętam jak ten skecz się nazywał ale koniec tego dzieła mnie rozbił: Mojej klasie wypadło zakończenie iii klas. Mamy parę już rzeczy, ale niezbyt są one dobre. Scenka jest słaba, jedynie krótki skecz i piosenka. Tekst piosenki jest bardzo fajny i kojarzy mi sie troszke z ynwa: Fajnie. Byłoby też, gdyby uczniowie narysowali wielki. Albo przedstawili skecze. Startowali też uczniowie klas i, ii i iii szkół podstawowych nr 1 i 12. Jednocześnie dorabiając sobie pisaniem tekstów satyrycznych, skeczy i piosenek. Okazało się, że śpiewanie o przyrodzie. Umiejętności dzieci z 6.
Mówili wiersze, śpiewali, pokazywali skecze oraz rozdawali kwiaty nauczycielom. 9 grudnia klasa v na zakończenie programu Domowych Detektywów" Jaś i Małgosia. 5 kwietnia 2005 r. Ważny dzień klasy vi. Wszyscy piszą sprawdzian po klasie vi. w klasie vi. Dyskoteka trwała 2, 5 godziny i były fajne piosenki. Pokazały pełną klasę występując na scenie karpackiej: Pomimo deszczu atmosfera była. Wzięłam tekst piosenki improwizowanej (słowka) i listę skeczy. Wstałam ok 5 czy 6 rano zaraz potem wyjechałam w dlugą droge w Karkonosze-ok. Uważam że to był bardzo fajny skecz. Następnie Hrabi zwierzyło się nam ze. Zakończenie roku szkolnego 2004/2005. Termin sprawdzianu w szóstej klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2006/07: 12. Adam z Rafałem zrobili mega fajne prace. Były to telewizory. Monika Wiszniewska i Irmina Kowalke przygotowały skecz pt. Wybrany fragment tekstu powinien stanowić zamkniętą całość! Drugą okazją jest zakończenie prac modernizacyjnych na naszej stronie. Zagraliśmy nasze znane skecze, a na koniec nasz Dżodżo (Marcin). Zapraszam więc serdecznie do dalszego odwiedzania naszego hiper-super fajnego Blogu-mam tylko prośbę byście komentowali przeczytane teksty ponieważ. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Mała uwaga na początek-zrezygnowałbym z tego długiego tekstu na stronie. Owszem, fajne efekty w 3d, ale scenariusz i fabula rodem z" Krola Lwa" albo" 101. Naprawdę trzeba zobaczyć ten film. Klasa sama dla siebie! vellkan@ smitu-trzeba celować w Ligę Mistrzów, nie w 6 podwórkową; [odpowiedz] · photo

. w tej co dostałem na Pierwszą Komunię było" jestem uczniem klasy drugiej" Najnowszy tekst autora: Monachomachia po łotewsku. Poświęcona ona jest tekstom skeczów i piosenek kmn. Główna strona to: Bo w czwartek w programie jest fajny kryminał. Bo ładne usta miałeś i tańczyłeś z klasą. i jeszcze mnie dość niepokoi, że. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Na polskim pisaliśmy w ćwiczeniach i omawialiśmy nowy tekst. Klasa 6e. 1. Asia 2. Weronika 3. Oliwia 4. Martyna 5. Gabrysia 6. Kamil. Wizyta i rozdawali dyplomy i były konkursy, no i fajny skecz pokazywało gimnazjum nr. Przerobiliśmy nawet dodatkowe tematy, a do zakończenia roku jeszcze trochę czasu.
2 Skecze: vi Lo w Olsztynie. Miniaturka. 2 skecze klasy pierwszej d z szóstego. Bardzo fajna piosenka o naszej klasie w wykonaniu kabaretu skeczów. " Było fajnie, przyjemnie i pożytecznie. Kontakt i praca z małymi dziećmi może nas. Wśród występów dominował play back show, ale były też skecze. Najwięcej pieniędzy zebrały: klasa iv a-88zł 00gr. Klasa vi b-58zł 19gr. Całej imprezy na koniec czwartoklasiści powtarzali tekst zabawnej przysięgi. Skecze nowe i te starsze. Wszystko na Kabarety. TworzymyHistorie. Pl! Piosenka z życia wzięta: d Bardzo fajne wykonanie, taniec nieziemski: p i słychać. Oczywiście, że ktoś zwrócił uwagę na tekst-samo życie. Nie raz kawa z tejże stacji pomagała wstać na nogi. a Panowie Młodzi klasa sama w sobie: . Ten tekst? jaki cel miał autor tego zbioru liter. Skeczy zaskakuje: Fajnie bo też jestem ich. pzp-5. Royski6. 4 Lut 2010. Czyli fejsbukowe kwizy są początkowo fajne, ale z czasem wszystko. że nawet jeśli Twoi rodzice opanowali obsługę Naszej Klasy. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc każda klasa organizuje spotkanie. Maj 17th, 2009 at 6: 05 pm. Napewno ten odcinek będzie super. Kurczę szukam tytułu piosenki, która leciała pod koniec, to była sama instrumentalna bez tekstu… jak ktoś. Fajne zakończenie i jak zajkowski wpadł do wody nie wyrobie.

Bundy się nawet nie umywa, kilka klas niżej; zgłoś nadużycie; odpowiedz. Mi się najlepiej ogląda oryginalne wersje; te ich teksty to jest miazga po prostu: d. Jednak pod koniec 6 sezonu fakt iz Eric nie pojawil sie na slubie wg. w 7 sezonie nie bylo najgorzej, fajnie ze troszke zmniejszyli nacisk na ta. Pomimo, że ten skecz znam prawie na pamięć strasznie mi sie podobało! No i fajne nowe teksty. aż się popłakałam ze śmiechu przed telewizorem.
Termin zakończenia zbierania waszych prac podam w późniejszym terminie. Magda mieszka w Kwirynowie i jest uczennicą szóstej klasy Szkoły. Autorom zdjęć jak również grupie za zaprezentowanie tak fajnego i zabawnego spektaklu. Przedstawiono skecze, do których teksty zostały stworzone przez młodych z pasją.

Dużo fajnych pomysłów i tekstów, jednak formułą ten skecz trochę może. Drugim skeczem zgodnie z zapowiedziami na naszej-klasie miał być. Na zakończenie Ciach pokazał piosenkę rodem z dworów królewskich. Styczeń (6).
Zapraszamy na koncerty! Posted Nov 4 2009 6: 27 pm. 1-3 maja 2009 Kabaret Skeczów Męczących (dotrzymywanie towarzystwa dnia. Umie ułożyć tekst piosenki na zawołanie w duecie z Meidzi. Robi fajne zdjęcia gdy tylko nauczy się obsługiwać aparatem. Http: nasza-klasa. Pl/profile/3787374-Paniclove. 25 czerwca-Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 rozpocznie się Mszą św. o godz. Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały. Wykonawcy to uczniowie klasy szóstej. Uroczystość zakończyła prezentacja multimadialna z wycieczki do. Jest to składanka skeczów kabaretowych o tematyce szkolnej.
Dla mnie są rewelacyjni, przerastają reszte polskiego kabaretu o 2 klasy nie tylko inteligencją, ale także pomysłowością. Mają fajne skecze, zawsze się z nich mi śmiać się chce. Kapitalne. Młody wymiata swoimi tekstami: d. Jeśli dotrwam do 6 rano, załapę się jeszcze na" Kabaretowe Jam Session" Iv etap-uroczyste zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników rywalizacji w Zespole Szkół w. Która przygotowuje teksty dyktand, zadania, kryteria oceniania. Taniec, piosenka, skecz, poezja, scenka); wszystko w języku obcym. Klasy, które uzyskały najwyższy wynik i jest on dodatni otrzymuje 6 p, ii-4p.

Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej: Jesteśmy klasą. Sylwek i Piotrek przedstawili feministyczny skecz pt. uwaga: Więcej o dniu otwartym w naszej fajnej szkole możecie znaleźć na stronie Ostrowskiego Portalu Internetowego: http: www. Ostrowmaz. Com/teksty/tekst_ wyswietl. Php? numer= 1219-Zapraszamy!

6. Co chciałbyś zmienić na ziemii? Za dużo tego, żeby wpakować to. Ciężkie gitary, dynamiczne bity, konkretne skecze, teksty rymowane z prędkością karabinu maszynowego i. Nigdy nie rozumiałem się z chłopakami z mojej klasy. Postaram się dawać dużo fajnych info o nich. Pozdros dla wszystkich bez wyjądków.

Uroczyste zakoŃczenie roku szkolnego klas 3 lo. Już koniec ze szkołą, bo jak to się mówi: fajnie było, ale czas nadszedł na. z całego sercao dśpiewali teksty piosenek, by w sposób szczególny. Rozbawiliśmy widzów trzema skeczami inspirowanymi Kabaretem Moralnego. 6. Aleksander Rydalski. 7. Wiech Adam.
Mega jest Monty Python fajny skecz: http: pl. Youtube. Com/watch? v= 7-3TQLTzj9I& nr= 1. Skecz nr 6. Amerykanie bardzo cenią Annę Fotygę!

Myślę, że robotę Eno można śmiało porównywać pod względem klasy z pracą Kronos Quartet w. Się z ekranu ani na wpadające w ucho teksty-film nas oczaruje. Trailer (mylący, ten film aż tak fajny i szybki nie jest-odejmijcie. a cały film to masa skeczy niepowiązanych ze sobą niczym, no chyba żeby uznać. Potrzebuję tekstu skeczu" moherowe berety" kabaretu neo-nówka. Nigdzie nie mogę. Moim laptopie o wiele lepiej smiga niz core duo [2x2. 6] na laptopie kumpla. Głowy jakies zabawne komentarze do zdjęc użytkowników fotki albo naszej klasy. Znacie jakies fajne teksty np. Jestes zakrecony jak słoik na zime.

Ten krótki skecz spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony innych dzieci świetlicowych. Pomysłodawcą zabawy oraz konkursów był Tomasz Grądzki z klasy vi a. i kolekcjonera militariów, który na zakończenie wystawy przeprowadził w świetlicy pogankę z pokazem broni. Ale fajnie(. Idę do świetlicy!

Ze spotkania; powstałe teksty zamieszczam poni ej, pominąwszy w. Na zakończenie wspólnego śpiewania kolęd odbyła się próba generalna. Przyszły osoby z klas 4-6. Wszyscy świetnie się bawili, gdy była fajna muzyka. Pierwsza dyskoteka, na której naprawdę dobrze się bawiłam oraz wieczór skeczów. Zabawne skecze teatru amatorskiego" Parodia" które odbywały się w. Natomiast uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej brali udział w konkursie o tematyce wielkanocnej pt. w przygotowanej inscenizacji wykorzystano teksty wierszy i piosenek. Zakończenie roku szkolnego 2008/2009 kształcenia zintegrowanego. Piosenka" Kantry Kurde" Piosenka" Kantry Kurde" BrbW2KVHhKY. 6. Kabaret Skeczów Męczących-Nasza Klasa (Video/kabarety). p bez napisów i logo tv, doskonała jakość (wciśnij przycisk hq w dolnej prawej części pod ekranem) Fajna piosenka Kabaretu Ani. Teksty/Śmieszne teksty). Jnie i generalnie fuj!

Te życzenia, samych piątek, kierujemy w szczególności do uczniów klas. Zbliża się moment zakończenia akademii z okazji uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. skecz: marzenia do speŁnienia, czyli sfrustrowana nauczycielka. No fajnie maleńka że tak sobie potańczyliśmy ale teraz spadam na spotkanie.

Km: Słyszałyśmy, że interesujesz się hh i tworzysz sam teksty piosenek. Martyna Skwara, Katarzyna Sulejewska, klasa iiea. Pierwszy skecz dotyczył matury. Temat okazał się bardzo interesujący, gdyż duża część publiczności. Finałowej sceny z filmu„ Dirty Dancing” jednak z nieco zmienionym zakończeniem.
27 Cze 2010. Ale skoro Pan wkleja przygotowane wcześniej teksty to radzę poprawić. Parafrazując skecz kabaretu“ Dudek” Kogo by tu zarżnąć jeszcze. Wtedy Jarek dostałby Polskę b, a Bronek Polskę a. Ja mieszkam w Polsce a. Fajnie. Ale był konsekwentny w tym, co mówił i miał bardzo dobre zakończenie. Pewien pedał z klasy używa tego nagminnie. Jedyne co mnie poważnie denerwuje. Se jest fajne; p. Ja lubię odkopywać ostatnio takie' stare' powiedzonka typu właśnie. Ej nam zostało zmienianie' w' na' f' ' b' na' p' itp. Po jakimś skeczu. Dodano: Sob Sty 24, 2009 6: 23 pm] ale nie tosty same w sobie. Klasa vi. 18 czerwca 2009. Uroczyste zakończenie roku szkolnego psp 114. Przedstawiły krótkie scenki i skecze, a uczniowie klas iv i v program. w muzeum było bardzo fajnie. Podobało mi się robienie papieru oraz oglądanie tych ogromnych maszyn. Teksty piosenek bardzo dobrze oddawały nastrój chwili.

. Kabarety i skecze (218). Klasa 2b udaje się z wycieczką do Aqwaparku. Ocena: 6. RayCrash. Fajny odcinek taki Zajebiaszczy. Byl najlepszy odcinek nie spodziewalem sie takiego zakonczenia. 2007-12-06 10: 28: 33. Ocena: 6. Palala. Czesiu jest de best jego teksty na przyklad czesiu chce skacznac.

I fajnie było sie dowiedzieć o tym że Adaś. m. Ma łydki z przodu. Niezły był kawał o kobiecie. Cały czas mam przed oczami wasze skecze i co rusz się śmieje. Na zakończenie wielkie pozdowienia dla Adasia, Michała, Jurka, Adasia. Teksty wymyślone przez was na poczekaniu były świetne (wszystkie! Zamieszczone teksty są mojego autorstwa i chronione są zgodnie z ustawą o prawie autorskim z. Na zakończenie w zabawie wzięła udział zaproszona publiczność w. Sebastian powiedział: Zawody toczyły się w bardzo fajnej atmosferze. Mieszka w Studziance, jest uczennicą vi klasy Szkoły Podstawowej w Łomazach. Taka fajna kryjówka 2-Co robić-dyżur mam. 1-masz dziennik. Wchodzę do klasy i tak z głupia frans rzuciłem" wyjmować karteczki" nie wiem cholera co mnie. Urodził się 6 sierpnia 1980 roku. Od 28 października 2006 roku w

. Teraz chłód, klasa i żelazne zasady. Ja wybieram, ja decyduję, ja strzelam. Fajnie się wczówa w tę role. Dajcie mi pomidora, bo się denerwuje; d. w jednym ze skeczy informowali o urzedowym wprowadzeniu. Oceniono 6 razy 4. Mój ulubiony tekst to" biednemu to zawsze wiatr w plecy"

A ja jestem w trzeciej klasie i rozumiem cały odcinek. Lol na pewno. Idę teraz. Jimmy sam jestes Take the lead, motyw z latynoskim nauczycielem i teksty uzywane w odcinku sa wzorowane na. Gorrrąco polecam; p) dlatego oglądało mi się ten odcinek wyjątkowo fajnie. Present perfekt w 6 klasie to nic wielkiego.
że mogliby dla nas (i całej ludzkości) zagrać skecze i piosenki z. Ja pudelsow lubie, fajne maja piosenki, nawet cala edna ich plyte na kompa. Druga: dd): d naprawde wciagnela mnie ich muzyka! i jesczze teksty sa madre, a. Chyba w 6 klasie podstawówki brałam z kumplem i kumpelką udział w mini playback

. Dodane przez Cameron dnia 23-11-2008 21: 26. #6. Jak na mężczyzn we frakach przystało, mają klasę i elegancję! Niekiedy zrobią coś w miarę fajnego, ale ogólnie to te skecze nie powalają. są w stanie podbić Pottera, ale po prostu, za teksty, za gesty, za mimikę i śmiech Kasi, kocham ich.
„ Przedstawienie było pouczające, najbardziej podobały mi się skecze. ” Bardzo podobało im się ciekawe zakończenie, w którym to baba jaga została wysłana przez. Ale pamiętaj: Internet może być fajny i przydatny, ale są też w nim różne. Wiersze są uczniów klasy iv, a tekst epicki uczennicy z klasy vi.

W Jasełkach tych w tym roku brały udział klasy vi a, vi c i część klasy vi. Tekst i zdjęcia dostarczone przez Nauczycielki klas i-iii. Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w sali gimnastycznej o. Druga kategoria: " Szansa na sukces" wykonanie skeczu, monologu, piosenki w j. Angielskim . Pamiętacie z kabaretu Pietrzaka skecz o nazwiskach obrotowych. w końcu, pod koniec 6 klasy zauważyłam w jakim stanie są moje paznokcie i. Czy znacie jakieś fajne książki psychologiczne, które radzą jak walczyć z. Tekst jest całkiem niezły i nie gram tu z Panem w pomidora, poważnie! Paulina Goto-Mio-Teksty piosenek-znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenia piosenek i. LubiĘ takie klimaty fajne i Życiowe. 17-letnia Paulina z Łodzi i. Ii miejsce-Aneta Milczarek i Paulina Borek klasa iii b. Była to seria skeczy o tematyce miłosnej, jak sugeruje tytuł Zdjecia mówią same za siebie.
12 Lip 2010. a przydałoby się jajcarsko-ckliwe zakończenie podsumowujące. Ale trzeba przyznać, że dla tych kilku skeczów osła i genialnego kota warto. i dlatego teraz jest tylko 6/10. Bezbłędnymi pomysłami (świetne teksty, rewelacyjne nawiązania do. Ale to było jakieś takie. Bez wyrazu, bez klasy.

. Jak się okazuje to nadaje się na mpk i jak wynika z tekstu Kominek. Polecam skecze Georga Carlina, bardzo odpowiednio wypowiada się o wierze. Takie jak Fajny Juventino, nawet do Zostane pisała bardziej jak facet. Nie poszłabym rok wcześniej do szkoły, plus potem jeszcze klasa wyżej. Jol tekst jest świetny, mogę go wykorzystać w jakimś fajnym skeczu? Daedalus napisał: kiedy patrzy sie na to, że w 6 klasie podstawówki są dzieci. Vi sezon-ii kolejka organizator Białostocki Ośrodek Kultury kabaret Widelec. Po co te oszczerstwa wobec uczciwych ludzi? moze inni sciagaja teksty z internetu, ale. Jedna z zalozycieli zenuy. Wiem poniewaz ucze sie z nia w klasie i widzialem jak. Czy to ja wymyślam skecze? Nawet nie znam ich osobiście.

Zobacz najśmieszniejsze teksty o kobietach, piwie, niebie, księżach i sam. Nowa nauczycielka geografii przychodzi do klasy na lekcje i mówi: Dzisiaj. 6. Skończyłeś robić sweter, choć nie masz pojęcia jak robi się na drutach. Cechy dobrej kobiety: a) fajny tyłek, duży biust, śliczna buzia b) powinna być . Naprawdę Igor daje rade: Super kabaret, świetne skecze, fajnie ze w tej szarej Jeleniej Górze mieszka ktoś taki:! Ludzie, chodźmy do filharmonii, to fajne jest naprawdę! kajus 2007-01-14 13: 46: 59 skomentuj (6). Natomiast zaraz po powrocie zostałam zmusztrowana do kina przez dwa kochane dziewczątka z klasy mojej, i poszłyśmy na film przerażający. Teatrzyku, który miał takie przezabawne skecze z tekstami takimi jak:

. Klasy i, ii, iii będą miały inne szlaki do odkrycia. 6. Nie obgryzaj paznokci na pierwszej lekcji-po niej są nastepne.


Wysłałem do Ślimaka maila z prośbą o tekst do utworu Yahoo w wersji. Jedna laska z mojej klasy z liceum tak się naprała, że… może nie będę kończył lepiej. Stanęliśmy po jej prawicy, jakiejś 6-7 metrów od barierek, w oczekiwaniu na. Owszem, wszystkie skecze i monologi były po polsku, także 3-4 kawałki. Jestem nauczycielka, pracuje z dziecmi z 4-6 klasy. Prosze o pomoc. Dla 1 klasy gimnazjum. Jakiś śmieszny skecz lub zabawna wersja bajki. Szukam scenariusza lub tekstu, ktory nadawalby sie do wystawienia przez licealistow. Proszę prześlijcie mi jakieś fajne pomysły i scenariusze na zajęcia w przedszkolu.

Design by flankerds.com