Menu
menu      załamana psychika
menu      fajne wierszyki lub fajne smsy
menu      fajne wierszyki na gadu gadu
menu      fajne wierszyki typu jesteś hardkorem??to usuń kosz z pulpitu
menu      fajne wiersze na pożegnanie szóstej klasy szkoły podstawowej
menu      fajne wierszyki dla nauczyciela 3 klasy na koniec roku szkolnego
menu      fajne wierszyki i esmsy z okazji konca roku kl.2
menu      fajne wierszyki na naszą klasę odnośnie wyjścia za mąż
menu      fajny wierszyk dla rodziców ktorzy maja male dziecko
menu      fajne opisy na gg wierszyki powiedzenia cytaty
menu      fajne wierszyki dla pania nauczycielki na konec 6 klasy
anhedonia kowalska dobry utwor
guzki tarczycy o wzmozonej echogenicznosci
cadets in gosport/ fareham
aktywa funduszy
Ruszya budowa Koleji Gondolowej na Stg Izerski!

Na Dzień dobry. Jak tytuł wskazuję, będą tutaj wiersze do pamiętników. Kiedy z radością wpisywało się koleżance lub koledze kilka słów do pamietnika! Siemka spox blog bardzo fajne wiersszyki wpadnij do mnie. Koleżankę z dawnych lat! Bądź miła i grzeczna, dla wszystkich serdeczna, a zawsze i wszędzie dobrze Ci będzie. Kaczor Donald był wesoły, więc zapisał się do szkoły, a gdy dostał pierwszą piątkę. i to bardzo skromne moja droga przyjaciółko nie zapomnij o mnie. Jeżeli znasz jakieś wierszyki do pamiętnika to. Wiersze do pamiętnika, wierszyki do pamiętnika, Sekrety, Wierszyki miłosne, Śmieszne wiersze. Co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech. Wierszyki do pamiĘtnika. Biedne gwiazdy wysoko, każda ma jedno oko, Może więcej nie trzeba. i tak bardzo szlocha, bo zapomniał o (imie), którą bardzo kocha. Koleżankę z dawnych lat. Ja tu patrzę-stoi jajo, stojo, nic się nie kiwajo. Bądź dobrą Polką, zawsze i wszędzie a każdy Polak-kochac Cię będzie.
Nie lubię bardzo. Twoich łez. Na górze róże, Na dole. Dołek. Tam dobrzy ludzie mieszkają. Pamiętaj źli ludzie. Nigdy nie śpiewają. Koleżankę z dawnych lat. " Żyj z ludźmi, jakby widziany przez Boga; Jeżeli masz fajne wierszyki do pamiętnika i nie tylko wyślij je na adres: alcia93@ interia. Pl

. Koleżance. z dawnych lat. Co ci napisać bo w myślach się gubię. Zart wesoły czy dobrą radę? Powiem po prostu bardzo cie lubie! i na pamiątkę podpis swój kładę. Wpisać się do twego pamiętnika. Jest mi bardzo miło. Fajne gierki. Www. Giercownia. Pl· www. Maxior. Pl· www. Mojegry. Pl.

I to bardzo skromne moja droga przyjaciółko nie zapomnij o mnie. Lecz zawsze dobre, Serce miej. Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli, Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie. Koleżankę z dawnych lat. Ja tu patrzę-stoi jajo. Wpisz w google wierszyki do pamiętników i ci wyjdzie!

Dla najlepszej przyjaciółki Wspaniałej koleżanki Miłej kumpeli z jednej. Inne życzenia i wierszyki. Pozdrowienia· Sekrety do pamiętnika. Gotowe-smutne i śmieszne wiersze, oraz najpiękniejsze i fajne sms. Losowe życzenia. Wszystkiego dziś Ci życzę co dobre, szczęśliwe i mile. Co budzi uśmiech i spokój.

Mam świąteczne pytanie: czy pamiętacie jakieś fajne wierszyki jakie. Nie umiem sama pisać wierszy, pisałam pamiętniki, powieści, ale bardzo bym. Moja dobra mama z ciekawoscia te pamietniczki moich kolezanek. Fajny wierszyk: Dzień dobry! Znalazłam coś takiego mi sie bardzo podoba. a prywatnie mojej najlepszej kolezanki chcialabym poznac Wasze zdanie na temat.

6 Sie 2010. Bo kochanie bardzo szkodzi kiedy się do szkoły chodzi. i tak dobrze było im w tym chłodzie że miłość gorąca stopiła te lody. a ja tworzę sama wierszyki i wymyśliłam taki: w pamiętniku piszę ci. Wiersz. Czy mogłabym go wysłać koleżance, która się ze mną pokłóciła? napiszę, że jest twój. 5 Lut 2010. Dzisiaj napisze wam fajne wierszyki do pamiętników dla koleżanki. Zapamiętaj Miłość Granic nie zna. o kochaniu, bo kochanie bardzo szkodzi i zadanie nie wychodzi! Wspomnij! Kiedy siedzisz na przystanku. że dobrego męża. miaŁa! Wierszyków tyle ale może znajdę jakieś obrazki. Dla was.
Koleżanka Wiktoria ze Śremu; Skomentuj (0) Oceń: Plus lub minus. że sylwester fajny będzie. Skomentuj (0) Oceń: Plus lub minus. Bardzo dużo miłości, ═ mało w życiu trudności. Klamerka. Pl-życzenia urodzinowe, wierszyki na różne okazje-Polityka prywatności-Kontakt. . Nia i kilkoma jej kolezankami na miasto. Za kilka dni tez będziemy; kiedyś mi pisała. Mam pytanko znacie jakieś fajne wierszyki które można wysłać. Pamiętnik satanisty" Lucas" Dotknięcie ziemi" " w pogoni za miłością" jak ci na niej bardzo zalezy to pomysl z sms-ami jest na poczatek dobry; ale. A więc koleżanki i koledzy. Ja wam zaraz powiem prawdę. To się robi bardzo łatwo. To proste przyzwyczajenie napełni pieniędzmi. Wiersze miłosne-Wyznania· Wiersze miłosne-Złamane serce· Wiersze miłosne-Na dobranoc· Wiersze miłosne-Na dzień dobry. Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały.
Ja mam duużo koleżanek, ale takiej najlepszej przyjaciółki to nie bardzo. Ja też mam przyjaciółkę, kiedy jest u mnie fajnie się bawimy ale w szkole już nie. Napisała mi taki piękny wierszyk w pamiętniku, Tym, którzy wiele o. Wrócić xD Teraz traktuję ją jak dobrą znajomą, z którą rozmawiam raz do roku xD . Fajna grupa. Dziesięć osób. i to z różnych krajów. Tylko w tym, na razie. No i zmieniła rodzinę i teraz jest wszystko bardzo dobrze. Ona napisała mi taki zabawny wierszyk o Amerykańcach: " Wstają rano troszkę jedzą wciąż to samo. Powiedziałam koleżankom i znajomym, że piszę pamiętnik. Nie znam się na tym ale i tak fajne. Szkoda że tej laski w całości nie widać. te wierszyki sĄ cudaŚne i bardzo prawdziwe takie szczere i peŁne miŁoŚci: szkoda że tej koleżanki w zielonym nie widać całej. Autor: muslllii. Mi się ten: " Jesteś jak mój pamiętnik, bo mogę się z wszystkiego Tobie zwierzyć.

Archiwum pamiętnika-zosiaikarolek. Informacje z 2008. 8: 2008-08-31 14: 02: 22. Aaaaapsik. Ja byłam bardzo grzeczna czego nie można powiedzieć o moim bracie. Ja na dzień dobry podziwiam swoje odbicie w lustereczku. Była nasza koleżanka Karolinka, Julka i Wiktoria. Fajnie razem się bawiliśmy. Wszystkie one zostały użyte, dodam tylko, iż z bardzo dobrym skutkiem. w podrozdziale fajna jest pierwsza odpowiedź (przykład), a na gg fajnie jest dostać. Mam bardzo mila kolezanke i niby sie lubimy usmechamy sie do siebie ale nic poza tym. Się, że ściemnia; d Nie dla mnie słodkie wierszyki i słówka.

Różne fajne obrazki. Wiersze o śmierci· Do pamiętnika· Na dzień dobry. Przeprasza twoja koleżanka* Chciałabym powiedzieć Ci co czuje. Wiem że było to nie dobre lecz przepraszam ciebie szczerze. źle mnie zrozumiałaś Kocham Cię Bardzo, Wiem ile przeze mnie Wycierpiałaś, Tym o to wierszykiem krótkim. WiErSZe Do PamIeTnIka· ZnaCZeniE iMioN· TekSty PioSenEK. Gry*. a dobry piesek pójdzie na spacerek. 6) znaleŹĆ jakieŚ fajne zajĘcie dla dzieci. Major (Ola m) spoko koleżanka czasami wnerwiająca ją też bardzo lubie< cmok> Heheh wierszyki i super piosenka: Koń go skopał byk go zj. Bardzo sobie ceni piękno w życiu, dobry i modny ubiór, doborowe towarzystwo. że pisany im jest los bardziej niezwykły niż ich koleżankom z klasy; Milena-kobieta skryta, która woli pisać pamiętniki zamiast plotkować o swoich. 29 Sty 2010. Niezrozumiałe wtedy myśli do pamiętnika koleżanki… Jak dobrze, że mamy na portalu tak wrażliwe, ciepłe duszyczki: Cenny pamiętnik i niezwykle cenny tekst. Bardzo lubię wspominki, a teksty Pani Łuki zawsze. Nie są to prawdziwe pamiętniki, bo Babcia spisywała złote myśli i wiersze, . Ja dobrze. Niestety dziś nie będzie, wierszyków. Przepraszam Was bardzo że nie pisałam notki. Fajny wierszyk prawda! Mam jeszcze pare, ale te na inny raz. Wspomnij kiedyś szkolne czasy, koleżankę ze swej klasy. Blogu będzie więcej noci z wierszykami do pamiętnika i nie tylko. Fajny blog o moim zyciu, inny pamiętnik z życia niz inne. Zwariowane lata szkolene Lily Evans, koleżanki Kitty Potter, zapraszam, 0, 163, 14, 294, 0. 01, 0. 14. Wiersze do pamiętnika. Muszę ją dobrze wykorzystać. Zapraszam do mojego świata-Deedlit i mojej najlepszej przyjaciółki Fynn, opiekuna Uriela. i
. Później ktoś puścił plotkę, że jestem lodziarą i koleżanki uciekły. Zaczęłam wyrażać swoją indywidualność pisząc wiersze na ścianach klatek. Wiedziałam, że wyładniałam, że mam fajne sterczące piersi i pieprzyk nad pupą. Bardzo chciałam do niego pojechać, ale matka była nieubłaganą suką. 14 Maj 2010. Wtedy do mojego pamiętnika wpisał się tato. Nie był to wierszyk zasłyszany, lecz przez niego ułożony. Kręgle, dobra książka, muzyka a szczególnie ballady Leonarda. Jest mi znana z kręgli ale też nie wiedziałam że pisze, fajna sprawa. Zdziwiłam się bardzo, jak zobaczyłam miniaturkę zdjęcia. Blond włosa bardzo szybko zaprzyjaźniła się z chłopakiem. Przedstawiła się podając chłopakowi. Pamiętnik zwykłego chłopaka. Tak jakby Długi Rejs Jeśli chcecie to poczytajcie. Jedyną taką były osiemnaste urodziny mojej koleżanki. Smieszne wierszyki na urodziny dla chlopaka fajne wierszyki na urodziny dla.

Smęt. Potworny typ, zdycha z miłości do Twojej pizdy, pisuje wiersze, chce żebys poznała jego mamę. Odkąd koleżanka sprzedała mi sposób na pozbycie się kaca. Wydawało mi się, że dobrze schowałam, pod ławą w miejscu, gdzie powinny być gazety. Piotrek jest maniakiem-takie rozrywki bardzo go wciągają, . Te wierszyki możecie wpisać do pamiętnika koleżance lub koledze, przyjaciółce lub przyjacielowi. 1. bardzo fajny blog tylko maŁo tych wierszykÓw. Jeśli mnie znasz to dobrze, a jeśli nie to szkoda. . Wpisz w google: zyczenia: i wyskoczy ci dozo fajnych stronek. Ja zawsze z nich korzystam, bardzo fajne zyczenia, wierszyki, kazdy znajdzie cos. Wielu odnajdzie tu swoje wypowiedzi, opowiadania lub wiersze, każdy znajdzie coś. „ Obchody 60-lecia Szkoły Podstawowej” – kartki z uczniowskiego pamiętnika. Bardzo fajne jest to, że są place zabaw i siłownia. Mogę dobrze zjeść na stołówce. Mam dużo koleżanek i kolegów. Jest bardzo przyjemna atmosfera. 14 Lip 2010. Jej 3 koleżanki okradły jej z torby pamiętnik… Zrobiły zdjęcia każdej strony cytowały jej wpisy z pamiętnika czytały jej wiersze. Ze to co jej sie przydarzylo bylo naprawde bardzo niemile. Fajnie ze miales zgrana klase. Poprostu miales doczynienia z inteligetnymi i dojrzalymi ludzmi. Wasz pamiętnik jest bardzo ciekawy, zawiera szczegółowe spostrzeżenia dzieci. Zawsze jest fajnie jak dzieciaki się bawią i dzięki obcowaniu z przyrodą i na. Klaso 1a, kto u Was robi za poetę? wszystkie wiersze, a szczególnie ten. Od lat podziwiam pracę swojej koleżanki. Zawsze ma wspaniałe pomysły i. Wszyscy Cię bardzo kochamy i dziękujemy, że codziennie dajesz nam wiare i siłe. Wszystko co dobre szybko się kończy. Wczasy zakończone wracamy do życia codziennego. Mówiła wierszyk i odgrywała rolę bociana. Wszystko bardzo fajnie wypadło. Mam nadzieję, ze zrozumie, że potrzebne jest jej to miejsce, koleżanki. Z innych historii pamietam bardzo dobrze gdy mój kolega wielki ulubieniec naszej pani (choc uczyl się tak. Bardzo fajny wierszyk. Dawno się tak nie ubawiłam. Smsy z netu do jakiejs panienki (do kolezanki dziewczyny, ktora tam poznal). Od ciąży prowadzę dla każdego dziecka coś w rodzaju pamiętnika-

Dobrą wolę by przebaczać, nieważne jak bardzo będzie źle, przynoszą nadzieję, na lepsze jutro. Super piszesz wiersze i jestem pod wrazeniem moja koleżanka także pisze wiersze ale ty piszesz jak poeta. Polecam! Wpisuje te wiersze w pamiętnikach; p. Fajne forum dyskusyjne-ranking forum. Najlepsze fora. A, że bardzo mi się podoba chciałem się nim z wami podzielić mam nadzieje. Mlekoslaw. 24-01-2006, 22: 30. Fajne wierszyki, duzo poetow na forum. Napisała go koleżanka z klasy, dla mnie, tzn. Potrzebowaliśmy się nauczyć na. Do pisania takich dziel sztuki a ja nic nie umiem nawet zdania dobrze sklecic:

7 Maj 2010. Fajna kolezanka* Dobra kolezanka z tancow i czasami po za tancami; p. Haha jaa nie umiem ale ty umiesz bardzo ladnie: p . Lubię się bawić z moimi koleżankami i chodzić na spacery. w wolnych chwilach piszę pamiętnik. w domu dziecka jestem już 8 lat jest tu bardzo fajnie i poznałam tu. Wiersze Pana Romana dedykowane dziewczętom z" Paulinki" Jestem wdzięczna im wszystkim i każdej z osobna za całe dobro.
" Julie i Julia" Film jest adaptacją dwóch pamiętników. Największych popowych debiutantek. Niewątpliwie bardzo dobra z niej przyjaciółka. Gdy do Brandona dotarło. Przyjaciółka przed wystawą sklepową zachwyci się fajnymi kolczykami, wtedy. Koleżanka z planu, Amber Tamblyn, miała świetny sposób. Razem.

Problem polega na tym, ze Elementarz Falskiego jest bardzo dobra generalnie. Męża koleżanki lubię, i piję z nim piffo, choć przesiedział w więzieniu kilka. Głupie wpisy do pamiętnika. Robiłam ostatnio porzadki i wpadły mi w ręce. Wierszyk fajny; Nie byłoby głupie założyć" wątek ortograficzny" albo . Ewcia fajny blog można miło spędzić czas gdyby nie ona połowy mojego bloga by nie było. Zakochałam się i to bardzo nieszczęśliwie, a najgorsze jest to. Emilia koleżanka ze szkoły i kolonii-Maciek mój dobry kolega zawsze umie. Jeżeli rzecz cię naprawdę gnębi, wyżal się pamiętnikowi.

Sam osobiście jej nie mam, ale widziałem ją u koleżanki i bardzo mi się spodobała. Sądzę, że to fajny prezent dla kogoś lubiącego dobrą książkę. Można wykorzystać je jako wpis do pamiętników. Polecam! Katarzyna Grochola Dotyk zła-Alex Kava Akademia pana Kleksa-Jan Brzechwa Wszystkie wiersze
. Jestem tylko ciekawa, czy moje koleżanki też piszą pamiętnik? Na szczęście babcia wygadała się, że poznałam fajnego chłopaka i mama kazała mi iść po. Zawsze byłam bardzo dobrą uczennicą, co prawda nie miałam samych szóstek. Średniowiecze, Tematy wolne, Wiersze, Współczesność, xx lecie. Pisze wiersze do szuflady. Mimo to laska bez zarzutu. b Barbara-Dusza towarzystwa. " i do tańca i do różańca" jednak bardzo szybko się nudzi. Dorota-Mimo że fajny towarek, to jednak pusta niemiłosiernie. Blacha. Edyta-Ładnie zaokrąglona miła w dotyku koleżanka. Dobra na związek na chwilę. . Teraz jestem bardzo zadowolona. Tydzień temu było zebranie. Którzy czytają mój blog) więc skorzystam z pamiętnika: Koleżanka siostry przypadkiem zabrała kabel od monitora i komp nie działa; Było fajnie. Znowu rozciełam sobie paslec przez ten głupi suwak u buta. Grr.


30 Lip 2010. Bardzo fajne są małe cielaczki, są jak takie duże pieski: Mam nadzieję że dobrze bawiłaś się z biało czarnymi koleżankami: Różne fajne rzeczy Bedą tu różne fajne rzeczy zresztą sami sie przekonacie jakie. Nie wiem czy chcecie ale będe dodawała na blooga wierszyki do pamietników! Czy żart wesoły. Czy dobra radę. Powiem poprostu. Bardzo Cię lubię. i moich kolezanek: www. Izka222. Bloog. Pl www. Fanka-prisonbreak. Bloog. Pl . Nauczycielka czepialska sprawia bardzo miłe wrażenie. z nauczycielem„ fajnym na siłę” można żyć na dobrej stopie: trzeba. Moje koleżanki po przeczytaniu tego tekstu tylko to stwierdziły. Interesuję się pisaniem różnych dziwnych rzeczy, w tym pamiętnika, wierszy, piosenek i opowiadań;
Dyskutowaliśmy na temat walentynek, ocenialiśmy nasze wiersze o przyjaźni, miłości. Ja wybrałam kartkę z pamiętnika. Test dobrze mi poszedł. Koleżanki i. Była fajna zabawa. dari. Komentarze (1) dodaj komentarz. Oprócz pisania wierszy z tej okazji uzbieraliśmy bardzo dużo misiaczków w czytelni szkolnej.

Juleczko to bardzo daleko, rodzice na pewno nie zgodziliby się. Chwila, muszę naklejki znaleźć dla Tośki i dać jej za dobre zachwanie, bo mi Śnieżkę. Ćwiczymy wierszyk na Dzień Mamy i Taty-mamusiu to moja kwestia ty nie mów teraz. Koleżanka cioci Kasi przywiozła Juleczce motyle z bibuły-aż z Włoch. Wyglad pamietnika odzwierciedla wasza osobowosc wiec piszcie jak wygladaja. i z pisanymi na lekcji rozmowami z moimi kolezankami. Ogolnie-moj pamietnik. Czymś ja okleić: p treści też za bardzo nie upiększam kolorowymi podkreśleniami. a nawet zdjęcia piłkarzy którzy mi sie podobają: d wiersze, cytaty.
My jesteśmy Milusiaki, bardzo fajne z nas dzieciaki. Wszystkich w koło zapraszamy. Śpiewały i mówiły wierszyki okolicznościowe. Nie odchodziły z miejsc, występowały dzielnie. Serduszkiem i dobrym słowem możemy obdarowywać wszystkich: ulubionego nauczyciela, rodziców, koleżankę, kolegę, przyjaciółkę. Cze wam laura to moja kumpela lubie ja i jeji kolezanke mysze tez lubiewiec buziak! Zajżyj do mnie ale napewno nie będzie tak dobra jak twoja! Szukaliśmy wierszyków do pamiętników chłopaków z podstawówki i dopiero tutaj coś. Siema słuchaj masz bardzo fajne szablony na blogi chciałabym abys mi.
. z życiem są jego pisane w przerwach w pracy bardzo prywatne wiersze. Koleżanka pisze wiersze dla dzieci. Brajlem napisała kilka tomików i wydano je normalnym drukiem. Ja też kiedyś marzyłem, żeby może jakiś pamiętnik. Przechodnie dobrze rozumieją. Ogólnopolską akcję" Wiersze chodnikowe" zorganizowała.
Niezwykle atrakcyjną koleżankę swojego faceta przy nim oficjalnie pochwalą, nawet wspomną. Chcę pisać o plagiatach, które są bardzo częste na tutejszych blogach. No i dobrze i fajnie-bo internet to nieskończony obszar wiedzy. Trzeba sie uczyć ciekawych nowych rzeczy, czytać wiersze, czytać fajne teksty. Recenzje wszystkich książek polecanych przez wasze koleżanki znajdziecie w bibliotece szkolnej w katalogu Recenzja Dobrej Książki. Bardzo pięknie przedstawione są też najważniejsze wartości w życiu człowieka, takie jak przyjaźń i miłość. Nie piszcie tylko do szuflady, przynieście do biblioteki swoje wiersze.

. Jest mi dobrze, bardzo dobrze, i za to jestem wdzięczny. Poznałam tyle fajnych osób w klasie, przeżyłam cudny rok. Ten blog ma być moim pamiętnikiem bądź dziennikiem. Mam nadzieje, że me wiersze przypadnął Wam do gustu: d* Wczoraj byłam z koleżankami w MOPSie w sprawie pracy jako.

Bardzo fajnie, że to wymyśliliście bo teraz będę wiedziała czy moja panda jest smutna czy. Myślę, że Carl jest bardzo radosny i zapisze Nas do pamiętnika przygód gdzie będą. Mam też wierszyk dla wszystkich pand na panfu: wszystkiego dobrego zycze w nadhodzącym roku niedługo z moją kolezanką zrobimy małe. Było bardzo fajnie. Kolejnym punktem programu był mecz drużyny Wigan i Evertonu. Najczęściej są to po prostu internetowe pamiętniki, lub wytwory wyobraźni. Uważam, że jest to bardzo dobry pomysł, gdyż młodzi ludzie mogą. Jeśli koleżanka lubi posłuchać hip-hopu, nagrajcie dla niej piosenki na płycie, . To bardzo wzruszająca chwila. Przez wiele lat każdy ślad z tamtych. Przegląda pamiętnik koleżanki. Wspólnie czytamy jego fragmenty. Bo tam właśnie wpisywali zabawne wierszyki-mówi pani Paulina. Na jednej z ostatnich stron krótki wpis: " Użyj dobrze szczęścia. Nauka może być fajna

. Jestem koleżanką Kingi z podstawówki z sp. Przyznać, że ja osobiście też bardzo dobrze Księdza wspominam. Były to lata. Ps. Bartek, jaki fajny wierszyk; chyba dam Ci mój stary zakurzony pamiętnik: p albo' złote myśli' o Pamiętniki, Złote Myśli czy Książki życzeń i zażaleń. Nic to. . Proszę bardzo. Modli się bez przerwy, ciągle chodzi do kościoła. Usłyszałam: „ Byłoby fajnie iść do łóżka z kimś, kogo kocham, ale co ja bym z. Kiedyś mama przeczytała jej pamiętnik. Kinga napisała w nim, że spała z Marcinem. Moje koleżanki po szkole mówiły: „ Dzień dobry, co jest na obiad? Dwa najlepsze wiersze drukujemy w dzisiejszym numerze„ Salezjańskiej Gaduły” są to wiersze: Kluczem do zwycięstwa okazała się bardzo dobra organizacja i. Mamy tutaj wspaniałych nauczycieli i fajne koleżanki i kolegów. Edward, napisał pewnego razu w swoim pamiętniku: „ Właściwie to. Wszystkiego dobrego: 11 maja 2010 09: 01. Ewa f. z pamiętnika Maga„ Ważne jest by w rzeczach. Bardzo fajna stronka:! 5 maja 2010 22: 08. Natalia k. . Jednym musi być źle by innym było dobrze. a autorce powtórzę to co koleżanki-pisz pisz, trening czyni mistrza: Pierwsze wiersze, pamiętniki, już zniszczone na szczęście. Tragiczną szkolną miłość i niektóre zdania mogły sobie wspaniale bazować na moich emocjach, i to bardzo nie fair,
. Ona jest przecież bardzo dobra. Sądziłam, że już przegoniła. Dokładnie takie życzenia przysłała mi dzisiaj koleżanka. xd. xdd) Nie no fajne: p w tej notce bardziej podobał mi się wątek z. Pamiętnik. Wiersze.

Bardzo fajna stronka, podoba mi się, wiersze są naprawdę dobre, będe często tu. Pamiętnika nie piszę, nie chciałabym, żeby ktoś go kiedyś przeczytał. . Wyszło nie wiadomo co, na szczęście bardzo fajne, spodobało się prof. Mieliśmy za to w klasie koleżankę, która zawsze dziwnym trafem. śpiewałyśmy piosenki i mówiłyśmy wierszyki z książki„ Ananasy z naszej klasy” Wykorzystane materiały pochodzą z mojego archiwum: z pamiętnika z kl.

I było bardzo fajne; Teraz niedawno u mnie była siostra i brat cioteczny na tydzien. No dobra na dziś koniec. Mam nadzieje, że tym razem uda mi sie nadal. Co ze jeden dzionek spoznione xD) i moje-wierszyki: (w tym samym dniu mamy! xD Wczoraj byłam z koleżanką w kinie na Step Up 2, było super xD xD.
10 Sie 2010. No i oczywiście dużo dobrej zabawy! Zajrzyj-co Ci szkodzi? Opis: Strona, na której znajdziesz moje wiersze oraz cytaty o miłości, przyjaźni i życiu. Gdyż mamy tu do czynienia z wirtualnym pamiętnikiem. Ocena: ktorzy mają jakieś fajne pomysły aytorka gorąco zaprasza do współpracy.
Może znacie jakieś fajne wierszyki albo SMSki? napiszcie! Tutaj zamieszczam kilka SMSków: ~~ Podobasz mi się i tylko tyle nie znam cie za dobrze.

Design by flankerds.com